Menü
Your Cart

Extreme Ağartıcılı Yardımcı Yıkama Maddesi 20 KG

Extreme Ağartıcılı Yardımcı Yıkama Maddesi 20 KG
Extreme Ağartıcılı Yardımcı Yıkama Maddesi 20 KG

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Karpaks Extreme Ağartıcılı Yardımcı Yıkama Maddesi ile maksimum verimi alabilmeniz için aşağıdaki bilgileri dikkate almanızı ve gerekli gördüğünüz durumlarda bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Otomatik halı yıkama makinelerinde ya da manuel makine ile yerde yıkamada; 1/100 oranında sulandırarak hazırladığınız şampuan karışımlı suyunuza 500 gram ilave ederek kullanabilirsiniz. Yaptığınız bu karışım ile ortalama 150 metrekare halı yıkayacak şekilde dozajı ayarlamanız gereklidir. Halıya, metrekare başına 650 mililitre şampuan karışımlı su vermeniz gerekmektedir. Yardımcı yıkama maddesini, şampuandan ayrı olarak tatbik etmek isterseniz, 1/100 oranında sulandırıp, çok kirli, preslenmiş, özellikle sentetik beyaz halılarda kullanmanızı öneririz. Doğal iplikli, ipek ve yün tuşesi akrilik, bambu tarzı hassas halılarda kullanmayınız.

ÖNEMLİ UYARILAR / FAYDALI BİLGİLER:

Halı etiketinde yer alan yıkama ve temizleme talimatlarına uyulması tavsiye edilir. Kullanmadan önce halının görünmeyen bir yerinde test edilmesi önerilir. Doğal boyalı el dokuma yün halılar başta olmak üzere, renk akması yapabilecek tüm halı cinslerinin, tek başına, diğer halılar ile temas etmeyecek şekilde, hızlıca yıkanması ve sıkılarak askıya alınması gerekmektedir. Yerde yıkama yapan firmaların, halıyı ıslattıktan sonra ve şampuan karışımlı suyu halıya tatbik etmeden önce gelberi ile halıdaki fazla suyu alması önerilir. Yıkama öncesi halının tozunun alınması daha iyi temizlik sonucu almak için faydalı bir uygulamadır. İşletmenizde, yıkama esnasında kuyu ya da artezyen suyu kullanıyor olsanız dahi,şampuan karışımında şebeke suyu kullanmanızı öneririz.


  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: EAYYM20
Görüntüleme: 1639
800,00TL
Vergiler Hariç: 800,00TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bu sitede kullanıcıların deneyimlerini arttırabilmek amacıyla çerez politikası kullanılmaktadır. Çerez politikasına buradan ulaşabilirsiniz.