Menü
Your Cart

Kristal Ultra Etkili Leke Sökücü 5 KG

Kristal Ultra Etkili Leke Sökücü 5 KG
Kristal Ultra Etkili Leke Sökücü 5 KG

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kristal leke sökücü toz formda bir üründür. Ürün, aktif oksijeni ve farklı yüzey aktif maddeleri içinde barındıran toz partiküllerden oluşur. Bu maddeler su ile birleştiğinde aktif hale gelir ve lekeleri sökecek gücü ortaya çıkarır. Sulu çözelti, suyun sıcaklığına bağlı olarak 15 dakika ile 4 saat arasında etkisini kaybeder. Bu yüzden uygulama yapılacak kadar miktarda çözelti hazırlanmalı ve hızlı şekilde kullanılmalıdır. Hassas ve narin halılar için uygulanacak olan proseste aşağıdaki uygulamalardan sıcak su ile yapılan seçilmelidir.

 Yapılacak uygulamanın türüne ve lekenin cinsine göre farklı kullanım şekilleri mevcuttur.

Sıcak su ile uygulama: Uygulama esnasında kullanılan su yüksek sıcaklıkta olduğu zaman ürünün gücü yüksek, etki süresi kısa olacaktır (15 dakika). Ürün sıcak su ile karıştırıldığı zaman oluşan köpük de çözelti gibi yüksek leke sökme gücüne sahiptir. 1 ölçek (50 gram) toz ürün 1 litre suda eritmek suretiyle uygulanır. Bu tip uygulamalarda lekelerin büyüklüğüne ve sayısına göre çözelti hazırlanıp hızlı şekilde uygulamayı yapmak gerekir.

Soğuk su ile uygulama: 1 ölçek (50 gram) toz ürün 1 litre su ile karıştırılıp spreyle püskürtülerek lekelere uygulanabilir. Oda sıcaklığında su ile yapılan karışımın etki süresi 4 saattir. Sulu çözelti uzun süre kapalı kapta bekletilirse şişme ve sızıntı yapabilir.

ÖNEMLİ UYARILAR:

·         Uygulanacak ürünün yıkama talimatına uyulması gerekmektedir.

·         Uygulama öncesi, temizlenecek eşyanın görünmeyen bir yerinde renk haslığı testi yapılmalıdır.

·         Kristal leke sökücü el dokuma yün halılarda kullanıma uygun değildir.

·         Kristal leke sökücü bambu, viskon, tensel, floşlu, akrilik, ipek ve benzeri narin halılarda kullanılabilir.

·         Narin halılarda leke sökücü olarak kullanılmasının yanında, beyaz yorgan ve yatakların ağartılmasında ve lekelerin çıkarılmasında kullanılabilir.

·         Ürün ile hazırlanan çözeltinin durulanmadan eşyanın üzerinde kurumamasına, güneşe ya da ısıya maruz kalmamasına dikkat ediniz.

·         Kutunun içindeki ürünü kirletmeyin, yabancı madde ilave etmeyin.

·         Klorlu ağartıcılar ile kullanmayınız.    


  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: KUELK05
Görüntüleme: 1175
950,00TL
Vergiler Hariç: 950,00TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bu sitede kullanıcıların deneyimlerini arttırabilmek amacıyla çerez politikası kullanılmaktadır. Çerez politikasına buradan ulaşabilirsiniz.