Menü
Your Cart

Multi Sprey Çok Amaçlı Leke Sökücü 5 KG

Multi Sprey Çok Amaçlı Leke Sökücü 5 KG
Multi Sprey Çok Amaçlı Leke Sökücü 5 KG

ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK SPREYİ

KULLANIM ÖNERİSİ:

Yağ bazlı kir ve lekeler başta olmak üzere, yıkanabilir ve silinebilir tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Ürünü sprey şişe içine doldurun ve sprey trigeri açık konuma getirin. Uygulanacak yüzeye kirlilik oranına göre sıkın, ardından silin ve durulayın. İnatçı kir ve lekelerde 3 dakika kadar beklemek temizliği kolaylaştıracaktır. Mop ya da fırça ile uygulama yapıldığında, 5 litre temizlik suyuna 200 ml (1 su bardağı) ilave ederken kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARILAR / FAYDALI BİLGİLER:

-      -Kıyafet, halı, koltuk, perde, döşeme, kumaş ve benzeri tekstil temizliğinde, ürün etiketinde yer alan yıkama ve temizleme talimatlarına uyulması tavsiye edilir.

-       -Kullanım öncesi uygulanacağı tekstilin görünmeyen bir kenarında denenmesi gerekmektedir.  

-       -Polikarboksilat içeren cam görünümlü plastik yüzeylerin (sert plastik, mika araç farları, duşakabinler vb.) temizliğinde kullanıma uygun değildir.

-       -Ürün uygulanan yüzeyde 5 dakikadan fazla bekletilmemelidir.

-Yanmış yağların temizliğinde kullanmadan önce, ürün şişesini 15 dakika sıcak su dolu bir kabın içinde bekleterek etki gücünü artırabilirsiniz

  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: MSÇALS5
Görüntüleme: 1898
1.500,00TL
Vergiler Hariç: 1.500,00TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bu sitede kullanıcıların deneyimlerini arttırabilmek amacıyla çerez politikası kullanılmaktadır. Çerez politikasına buradan ulaşabilirsiniz.