Menü
Your Cart

Prestige Halı Yıkama Şampuanı 60KG

Prestige Halı Yıkama Şampuanı 60KG
Prestige Halı Yıkama Şampuanı 60KG

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Karpaks Prestige Halı Yıkama Şampuanı ile maksimum verimi alabilmeniz için aşağıdaki bilgileri dikkate almanızı ve gerekli gördüğünüz durumlarda bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Aşağıda verilen referans değerler ve dozaj miktarları ortalama kirlilikte, standart hav sıklığında ve uzunluğundaki halıların yıkanması esasına göre belirlenmiştir.

Çok kirli, sık dokumalı, uzun havlı halılarda dozajı %20 arttırarak ve daha az kirli, gevşek dokumalı, kısa havlı halılarda dozajı %20 azaltarak yıkama yapılması tavsiye edilir.

Otomatik halı yıkama makinelerinde ya da manuel makine ile yerde yıkamada; Karpaks Prestige Halı Yıkama Şampuanını 1/100 oranında sulandırarak kullanabilirsiniz.

Yaptığınız bu karışım ile ortalama 150 metrekare halı yıkayacak şekilde dozajı ayarlamanız gereklidir.

Halıya, metrekare başına 650 mililitre şampuan karışımlı su vermeniz gerekmektedir. 


ÖNEMLİ UYARILAR / FAYDALI BİLGİLER:

Halı etiketinde yer alan yıkama ve temizleme talimatlarına uyulması tavsiye edilir. Ürünün halıya sulandırılmadan direkt temas edeceği durumlarda halının görünmeyen bir yerinde test edilmesi önerilir. Doğal boyalı el dokuma yün halılar başta olmak üzere, renk akması yapabilecek tüm halı cinslerinin, tek başına, diğer halılar ile temas etmeyecek şekilde, hızlıca yıkanması ve sıkılarak askıya alınması gerekmektedir. Yerde yıkama yapan firmaların, halıyı ıslattıktan sonra ve şampuan karışımlı suyu halıya tatbik etmeden önce gelberi ile halıdaki fazla suyu alması önerilir. Yıkama öncesi halının tozunun alınması daha iyi temizlik sonucu almak için faydalı bir uygulamadır. İşletmenizde, yıkama esnasında kuyu ya da artezyen suyu kullanıyor olsanız dahi, şampuan karışımında şebeke suyu kullanmanızı öneririz.

  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: PHYŞ60
Görüntüleme: 1342
4.420,00TL
Vergiler Hariç: 4.420,00TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bu sitede kullanıcıların deneyimlerini arttırabilmek amacıyla çerez politikası kullanılmaktadır. Çerez politikasına buradan ulaşabilirsiniz.